KAPADOKYA ERCİYES TURU 1 GECE 2 GÜN

TUR FİYATI : 1900₺

TUR TARİHLERİ :

23-24 ARALIK 1 GECE 2 GÜN
6-7 OCAK 1 GECE 2 GÜN
13-14 OCAK 1 GECE 2 GÜN
20-21 OCAK 1 GECE 2 GÜN SÖMERSTR ÖZEL 2200 ₺
27-28 OCAK 1 GECE 2 GÜN SÖMESTR ÖZEL 2200 ₺

3-4 ŞUBAT 1 GECE 2 GÜN
10-11 ŞUBAT 1 GECE 2 GÜN
17-18 ŞUBAT 1 GECE 2 GÜN
24-25 ŞUBAT 1 GECE 2 GÜN

Erciyes Kayak Merkezi – Salkım Manzara Tepesi- Paşabağ (Keşişler) Vadisi- Hayal (Dervent) Vadisi-Ürgüp-Avanos-

1. Gün:

MİSAFİRLERİMİZİ BELİRLENEN NOKTALARDAN ALDIKTAN SONRASINDA İLK OLARAK POZANTI’DA TAŞPINAR TESİSLERİNDE VERECEGİMİZ MOLA SONRASI KAPADOKYA BÖLGESİNİN KADİM ŞEHİRLERİNDEN KAYSERİ’DE BULUNAN ERCİYES DAĞINA ÇIKIYORUZ.ESKİ İSMİ ARGOS OLAN KAYSERİ SINIRLARINDAKİ ERCİYES DAĞI, 3916m YÜKSEKLİĞİYLE ÜLKEMİZİN 5. BULUNDUĞU BÖLGENİN İSE EN YÜKSEK DAĞIDIR. BİNLERCE YIL ÖNCE PÜSKÜRTTÜĞÜ LAVLAR İLE PERİ BACALARININ MİMARLARINDAN OLAN BU HEYBETLİ DAĞDA, ÜLKEMİZİN EN ÖNEMLİ KIŞ SPORLARI MERKEZLERİNDEN BİRİ BULUNMAKTADIR. BURADAKİ ERCİYES KAYAK MERKEZİNDE ALACAGIMIZ SERBEST ZAMANDA, MİSAFİRLERİMİZ KAYAK,SNOWBOARD, SNOWKİTE,KIZAK İLE KAYMA, TELEFERİK’E BİNME GİBİ AKTİVİTELERDEN DİLEDİKLERİNİ DENEYİMLEYEBİLİR, KIZAK YADA KAR MOTORU İLE KAYABİLİR VEYA BÖLGEDEKİ CAFE VE RESTAURANTLARIN BİRİNDE MUHTEŞEM KAR MANZARALARI EŞLİĞİNDE ÇAY & KAHVE KEYFİ YAPABİLİRLER.TESİSTE, KAYAK EKİPMAN VE MALZEMELERİ KİRALAMA İMKANI MEVCUTTUR.TURUMUZUNDEVAMINDA, BULUTLARA DEĞEN KARLI ETEKLERİYLE NEFES KESİCİ GÖRÜNTÜLER SUNAN ERCİYES’TEN AYRILARAK KOZAKLIDA BULUNAN TERMAL OTELİMİZE YERLEŞİYORUZ.ODALARINIZDA DA KULLANABİLECEĞİNİZ TERMAL SU VE HAVUZLAR OTELİMİZDE MEVCUTTUR. AKŞAM YEMEĞİ OTELİMİZDE.

2. Gün:

OTELİMİZDE ALACAGIMIZ ACIK BÜFE KAHVALTI SONRASI OTELİMİZDEN AYRILIP GÜZEL ATLAR DİYARI KAPADOKYA YA DOĞRU HAREKET EDİYORUZ.PROGRAMIMIZA GÜVERCİNLİK VADİSİNDE ENFES MANZARA EŞLİĞİNDE ÇAY KAHVE MOLASIYLA BAŞLIYORUZ.*UÇHİSAR KALESİ FOTOGRAF ÇEKİMİNDEN SONRA YİNE MUHTEŞEM MANZARASI OLAN KARLIK SOKAKTA KAHVE MOLASI VE HEMEN DEVAMINDA KAPADOKYANIN OLMAZSA OLMASI ATV TURU (EXTRA) YAKLAŞIK 1 SAAT SÜRMEKTEDİR VE BÖLGEDEKİ PERİ BACALARINI YAKINDAN GÖRMENİZE OLANAK SAĞLAR *ÇANAK- ÇÖMLEK YAPIMINI İZLİYORUZ.*ONİX TAŞ YAPIMINI İZLİYORUZ VE ALIŞVERİŞ (ALTIN- GÜMÜŞ VE DEGERLİ TAŞLAR)*ÖGLE YEMEGİMİZİ ALIYORUZ (EXTRA )*SONRASINDA BÖLGEDEKİ EN GENÇ VE EN YAŞLI PERİ BACALARINI OLUŞUMUNUN OLDUĞU PAŞABAĞ VE DERVENT VADİSİNDE FOTOGRAF MOLASI VERİYORUZ.*TURASAN ŞARAP MAHSENLERİNDE TADIM VE ALIŞVERİŞ SONRASINDA ÇARDAK YERALTI ŞEHRİNE HAREKET EDİYORUZ BURADA VERİLECEK 1 SAATLİK MOLADAN SONRA TURUMUZU BİTİRİYORUZ TEKRARDAN BAŞKA EKC TRAVEL TURLARINDA BULUŞMAK ÜMİDİYLE MERSİN ‘E DÖNÜYORUZ.

HAREKET NOKTALARI : Vipol 06:00 / Forum 06:05 / Karayolları 06:15 / Tarsus nusret mayın gemisi 06:50 / Adana duygu cafe önü 07:30

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
LÜKS ARAÇLARLA ULAŞIM
1 GECE HB (otelde alınan sabah kahvaltısı+akşam yemeği) KAREN TERMAL OTEL
GRUP HALİNDE OLMASI DURUMUNDA ÜCRETSİZ KAYAK EĞİTİMİ VERİLECEKTİR
OTELDE KAPALI HAVUZ & SAUNA KULLANIMI
Zorunlu seyahat sigortası
Profesyonel Rehberlik hizmeti
Sınırsız güleryüz ve eğlence

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR
ATV TURU
ÖĞLE YEMEKLERİ
BALON SEYRİ
SUCUK EKMEK + İÇEÇEK
OTELDE İÇEÇEKLER EXTRADIR
Kayak + snowboard ekipmanları
Tüm kişisel harcamalar

NOT :

  • Turlarımızda kişi sayısına göre, 46+1 / 27+1 / 18+1 belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır. Turlara kayıt verirken bunu kabul etmiş sayılırsınız.
  • REHBER HAVA VE YOL ŞARTLARINA GÖRE PROGRAMDA DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR.
  • KESİN REZERVASYON İCİN 750 TL KAPORA ÖDEMESİ YAPILMAKTADIR.
  • TEK KATILIMLARDA SINGLE ODA FARKI UYGULANMAKTADIR.(400 TL )
  • 2 YETİŞKİN İLE AYNI ODA DA KALMA ŞARTI İLE 0-6 YAŞ COCUK KOLTUK VERİLMEZ KUCAKTA ÜCRETSİZ 07-11 YAŞ COCUK 850 TL .