1 GECE 2 GÜN KAPADOKYA ERCİYES TURU

TUR FİYATI :

TUR TARİHLERİ :

TUR PROGRAMI

1.GÜN:

MİSAFİRLERİMİZİ BELİRLENEN NOKTALARDAN ALDIKTAN SONRA POZANTI TAŞPINAR TESİSLERİNDE VERECEĞİMİZ MOLA VE KISA YOLCULUK SONRASI KAPADOKYA BÖLGESİNİN KADİM ŞEHİRLERİNDEN KAYSERİ’DE BULUNAN ERCİYES DAĞI‘NA ÇIKIYORUZ. ESKİ İSMİ ARGOS OLAN KAYSERİ SINIRLARINDAKİ ERCİYES DAĞI, 3916 METRE YÜKSEKLİĞİYLE ÜLKEMİZİN 5. BULUNDUĞU BÖLGENİN İSE EN YÜKSEK DAĞIDIR. BİNLERCE YIL ÖNCE PÜSKÜRTTÜĞÜ LAVLAR İLE PERİ BACALARININ MİMARLARINDAN OLAN BU HEYBETLİ DAĞDA, ÜLKEMİZİN EN ÖNEMLİ KIŞ SPORLARI MERKEZLERİNDEN BİRİ BULUNMAKTADIR. ERCİYES KAYAK MERKEZİNDE VERECEĞİMİZ SERBEST ZAMANDA MİSAFİRLERİMİZ KAYAK, SNOWBOARD, SNOWKİTE, KIZAK İLE KAYMA, TELEFERİK’E BİNME GİBİ AKTİVİTELERDEN DİLEDİKLERİNİ YAPABİLİR; KIZAK YADA KAR MOTORU İLE KAYABİLİR VEYA BÖLGEDEKİ CAFE VE RESTAURANTLARIN BİRİNDE MUHTEŞEM KAR MANZARALARI EŞLİĞİNDE ÇAY & KAHVE KEYFİ YAPABİLİRLER. TESİSTE, KAYAK EKİPMAN VE MALZEMELERİ KİRALAMA İMKANI MEVCUTTUR. TURUMUZUNDEVAMINDA, BULUTLARA DEĞEN KARLI ETEKLERİYLE NEFES KESİCİ GÖRÜNTÜLER SUNAN ERCİYES’TEN AYRILARAK KOZAKLI’DA BULUNAN KAREN TERMAL OTELE YERLEŞİYORUZ. AKŞAM YEMEĞİ OTELİMİZDE.

2.GÜN:

OTELİMİZDE ALACAĞIMIZ AÇIK BÜFE KAHVALTI SONRASI OTELİMİZDEN AYRILIP GÜZEL ATLAR DİYARI KAPADOKYA‘YI KEŞFETMEYE BAŞLIYORUZ. PROGRAMIMIZA GÜVERCİNLİK VADİSİ‘NDE FOTOĞRAF MOLASI VEREREK BAŞLIYORUZ. KARLIK SOKAK‘TA ÇAY-KAHVE MOLASINI KAPADOKYANIN OLMAZSA OLMASI ATV TURU(EXTRA) TAKİP EDİYOR. ATV TURU YAKLAŞIK 1 SAAT SÜRMEKTE VE BÖLGEDEKİ PERİ BACALARINI YAKINDAN GÖRMENİZE OLANAK SAĞLAR. ÇANAK- ÇÖMLEK ATÖLYESİNİ ZİYARETİMİZ ÇANAK ÇÖMLEK İLE İLGİLİ BİLGİ ALIYORUZ. ONİX TAŞ ATÖLYESİ‘NDE DEĞERLİ TAŞLARLA İLGİLİ BİLGİ ALARAK ALIŞVERİŞ (ALTIN- GÜMÜŞ VE DEĞERLİ TAŞLAR) YAPIYORUZ. ÖĞLE YEMEĞİ (EXTRA) SONRASINDA BÖLGEDEKİ EN GENÇ VE EN YAŞLI PERİ BACALARI OLUŞUMUNUN OLDUĞU PAŞABAĞ VE DERVENT VADİSİ‘NDE FOTOĞRAF MOLASI VERİYORUZ. TURASAN ŞARAP FABRİKASI ZİYARETİNDE TADIM VE ALIŞVERİŞ SONRASINDA SON OLARAK YERALTI ŞEHRİ ZİYARETİYLE TURUMUZU TAMAMLIYORUZ. BİR BAŞKA EKC TRAVEL TURLARINDA BULUŞMAK ÜMİDİYLE DÖNÜŞE GEÇİYORUZ.

HAREKET NOKTALARI : Vipol 06:00 / Forum 06:05 / Karayolları 06:15 / Tarsus Nusret Mayın Gemisi 06:50 / Adana Duygu Cafe Önü 07:30

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
Lüks Araçlarla Ulaşım

1 Gece Otelde HB Konaklama (Otelde Alınacak Sabah Kahvaltısı + Akşam Yemeği)
Zorunlu Seyahat Sigortası
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Sınırsız Güleryüz ve Eğlence

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR
1.Gün Sabah Kahvaltısı

Öğle Yemekleri

Atv Turu

Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Tüm Kişisel Harcamalar

NOT :

  • Turlarımızda kişi sayısına göre, 46+1 / 27+1 / 18+1 belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır. Turlara kayıt verirken bunu kabul etmiş sayılırsınız.
  • REHBER, HAVA VE YOL ŞARTLARINA GÖRE PROGRAMDA DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR.
  • KESİN REZERVASYON İÇİN 1000 TL KAPORA ÖDEMESİ YAPILMAKTADIR.
  • TEK KATILIMLARDA SİNGLE ODA FARKI UYGULANMAKTADIR. (700 TL)
  • 2 YETİŞKİN İLE AYNI ODADA KALMA ŞARTI İLE 0-6 YAŞ ÇOCUK KOLTUK VERİLMEZ KUCAKTA ÜCRETSİZ, 07-11 YAŞ ÇOCUK 1000 TL .