2 GECE 3 GÜN İSTANBUL ADALAR TURU

TUR TARİHİ : 11-15 TEMMUZ / 8-12 AĞUSTOS / 29 AĞUSTOS 2 EYLÜL

HAREKET SAATİ : MERSİN ACENTA ÖNÜ 18:00 / TARSUS NUSRET MAYIN GEMİSİ 18.45 / ADANA DUYGU CAFE 19.30

TUR FİYATI : 6500

PROGRAM

1.GÜN

Pozantı – Aksaray – Ankara – Bolu istikametini takip ederek sabah saatlerinde İstanbul’a geliyoruz. Ortaköy’de vereceğimiz serbest zaman sonrası Barok mimaride inşa edilmiş, aynı zamanda 285 oda ve 43 salondan oluşan Dolmabahçe Sarayı’nı ziyaret ediyoruz. Boğazda yapacağımız Tekne Turu (Extra) sonrasında Pierre Loti Tepesi’nde çay kahve molası veriyoruz. Eyüp Sultan ziyaretinden sonra otelimize yerleşiyoruz. Konaklama otelimizde.

2.GÜN

Uyandırma ve kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak Adalar Turu’nu gerçekleştiriyoruz. Büyükada ve Heybeliada’da vaktimizi değerlendiriyor, vereceğimiz serbest zaman bitimiyle otelimizde kısa bir istirahat sonrası akşam grup olarak Taksim’e geçiyoruz. İstiklal Caddesi ve Galata Kulesi’ni de görebileceğimiz serbest zaman bitiminde otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

3.GÜN

Otelimizden ayrılarak Tarihi Yarımada’ya geliyoruz. Avrupalılarca Mavi Cami (Blue Mosque) olarak adlandırılan Sultanahmet Camii, İstanbul’un fethinden sonra inşa edilmiş ve 400 yıl Osmanlı Devleti’nin idare merkezi olmuş Topkapı SarayıMüzesi, şehrin su ihtiyacını karşılamak üzere inşa edilmiş Bizans yapısı Yerebatan Sarnıcı ve Ayasofya ziyaretleri sonrası vereceğimiz serbest zaman bitimiyle bir dahaki turlarda görüşebilmek ümidiyle dönüş yolculuğumuz başlıyor.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
Lüks Araçlarla ulaşım
2 Gece Otelde Oda Kahvaltı Konseptinde Konaklama
Zorunlu Seyahat Sigortası
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Sınırsız Güleryüz ve Eğlence

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR
İlk Gün Sabah Kahvaltısı
Öğle & Akşam Yemekleri
Boğazda Tekne Turu

Adalar Gidiş Dönüş Tekne Ücreti
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Tüm Kişisel Harcamalar

NOT :

  • Turlarımızda kişi sayısına göre, 46+1 / 27+1 / 18+1 belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır. Turlara kayıt verirken bunu kabul etmiş sayılırsınız.
  • REHBER, HAVA VE YOL ŞARTLARINA GÖRE PROGRAMDA DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR.
  • KESİN REZERVASYON İCİN 2000 TL KAPORA ÖDEMESİ YAPILMAKTADIR.
  • TEK KATILIMLARDA SINGLE ODA FARKI UYGULANMAKTADIR. (2000 TL )
  • 2 YETİŞKİN İLE AYNI ODA DA KALMA ŞARTI İLE 0-6 YAŞ COCUK ÜCRETSİZ 07-11 YAŞ COCUK 3250 TL .