2 GECE 3 GÜN DOĞUNUN İNCİLERİ

1.Gün:Perşembe  akşamı saat 17:30 ’da buluşmamızın ardından yola çıkıyoruz.

2.Gün :sabahın ilk saatlerinde doğu beyazıtta alacagımız kahvaltı (extra) sonrası İshak paşa sarayını gezip güzel fotograflar cektikten sonra yolculuğumuza  Muradiye şelalesi ile devam ediyoruz kısa bir fotograf molasının ardından Van a gecerek ilk olarak van kalesi ve Kedi evi gezimizide yaptıktan sonra konaklama icin otelimize yerleşiyoruz akşam yemeği otelde..

Konaklama : Van Royal Palas

3.Gün sabah otelde alınan kahvaltı sonrası ayrılıp güne van da gezimizle devam ediyoruz Akdamar Adası  ve kilisesine gitmek icin kısa bir  van gölünde tekne turumuz (extra) oluyor buradaki gezimizin ardından Bitlis e doğru yola devam ediyoruz  ahlat harabelerinde  fotograf molası ve serbest zaman sonrasında rotamızı Diyarbakıra ceviriyoruz Malabadi köprüsünün muhteşem öyküsünün dinleyerek serbest zaman sonrası otelimize yerleşiyoruz akşam yemeği otelde..

Konaklama Diyarbakır Plaza Hotel

4.Gün uyandırma ve otelde aldığımız kahvaltının ardından gezimize meşhur Tarihi surlar ile başlıyoruz , ulu cami, On Gözlü köprü de çay kahve molasın hemen ardından Mardin e dogru yola devam ediyoruz. Midyat sıla konağı, Gümüşcüler çarşısı ve Ulu cami  eski Mardin evlerinin dar sokaklarında verdiğimiz fotograf molalarının ardından Kasimiye medresesi ziyareti ile bu uzun gezimizi tamamlayıp  Akşam saatlerine doğru dönüş yoluna geçiyoruz. Bir başka MERSİN GEZİYOR TRAVEL organizasyonda görüşmek dileği ile…