2 GECE 3 GÜN BATI KARADENİZ TURU

TUR TARİHLERİ: 
20-24 HAZİRAN
18-22 TEMMUZ
9-13 EYLÜL

TUR FİYATI: 6000 TL

ARAÇ HAREKET SAATLERİ :  Vipol 20:00 / Forum :20:05 / Karayolları 20:15 / Tarsus Nusret Mayın Gemisi 21:15 / Adana Duygu Cafe 21:50

TUR PROGRAMI  

1.GÜN
Belirlenen noktalardan misafirlerimizi aldıktan sonra molalar eşliğinde AKSARAY-ANKARA-BOLU istikametini takip ederek yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah saatlerinde Bolu‘ya geliyoruz. Transfer araçlarımıza buluşarak Yedigöller‘e keyifli bir yolculuk yapıyoruz. Yaklaşık 800 metre rakımda Sazlıgöl, Nazlıgöl, İncegöl, Kurugöl, Deringöl, Büyükgöl ve Seringöl‘ü göreceğimiz Yedigöller turunu tamamladıktan sonra merkezde kendi aracımızla buluşuyor ve Gölcük Gölü‘ne geçiyoruz. Burada vereceğimiz serbest zaman bitiminde kısa bir yolculukla Karabük ilçesi Safranbolu‘ya geliyor ve otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

2.GÜN

Otelimizden ayrılarak Bartın ilçesi Amasra‘ya geliyoruz. Fatih Sultan Mehmet’in yerleşime bakarak ”Lala Lala, Çeşm-i Cihan bu mu ola?” dediği Bakacak Tepesi‘nden yerleşimi fotoğraflıyor, merkezde Ceneviz Kalesi, Kemere Köprüsü‘nü görüyoruz. Vereceğimiz serbest zamanda Ağlayan Ağaç‘ı görebilir, Çekiciler Çarşısı‘nda alışveriş yapabilirsiniz. Amasra’dan ayrılarak Bartın’ın Güzelcehisar ilçesinde yer alan Lav Sütunları‘nı ziyaret edeceğiz. Yalnızca ülkemizde değil, dünya genelinde büyük bir ilgi gören lav sütunlarının dünyada da örneklerinin bulunduğu bilinmekte. Türkiye’de Bartın’da yer alan sütunlar dünyada ise Kuzey İrlanda, İskoçya ve Kaliforniya’da bulunuyor. Akşam saatlerinde Safranbolu’da bulunan otelimize dönüş yapıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

3.GÜN

Otelimizden ayrılarak Safranbolu merkezi gezmeye başlıyoruz. Hıdırlık Tepesi‘nden yerleşimi fotoğraflıyor. Köprülü Mehmet Paşa Camii, Cinci Han ve Kaymakamlar Evi ziyaretleri sonrası Safranbolu’nun küçük bir maketi özelliğinde Yörük Köyü‘ne geçiyor, Sipahioğlu Konağı‘nı geziyoruz. Kısa bir yolculukla Kastamonu‘ya geliyoruz. Şerife Bacı Anıtı, Nasrullah Camii ve Köprüsü ziyaretlerinin ardından Münire Sultan El Sanatları Çarşısı‘nda vereceğimiz alışveriş molasının ardından dönüş yolculuğumuz başlıyor bir dahaki EKC TRAVEL turlarında görüşmek ümidiyle ayrılıyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
Lüks Araçlarla Ulaşım
2 Gece Safranbolu Çeşmeli Konak’ta HB Konaklama (Otelde 2 Sabah Kahvaltısı + 2 Akşam Yemeği )
Zorunlu Seyahat Sigortası
Profesyonel Rehberlik Hizmeti

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR
İlk Gün Sabah Kahvaltısı
Öğle Yemekleri
Yedigöller Milli Park Transfer Ücreti (… TL)
Kristal Cam Teras Giriş Ücreti (…TL)
Gölcük Gölü Milli Park Giriş Ücreti (… TL)
Ören Yeri Giriş Ücretleri
Tüm Kişisel Harcamalar

NOT :

  • Turlarımızda kişi sayısına göre, 46+1 / 27+1 / 18+1 belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır. Turlara kayıt verirken bunu kabul etmiş sayılırsınız.
  • REHBER, HAVA VE YOL ŞARTLARINA GÖRE PROGRAMDA DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR.
  • KESİN REZERVASYON İCİN TL KAPORA ÖDEMESİ YAPILMAKTADIR.
  • TEK KATILIMLARDA SİNGLE ODA FARKI UYGULANMAKTADIR. (… TL)
  • 2 YETİŞKİN İLE AYNI ODADA KALMA ŞARTI İLE 0-6 YAŞ ÇOCUK KUCAKTA ÜCRETSİZ, 07-11 YAŞ ÇOCUK KOLTUK VERİLİR. (… TL)