1 GECE KONAKLAMALI ALAÇATI OT FESTİVALİ BUTİK EGE TURU

Otobüs Kalkış Yeri : Mersin ACENTA Önü 18:00 / Tarsus 18:50 / ADANA DUYGU CAFE ÖNÜ 19:50

TUR FİYATI: 3500₺

TUR TARİHİ: 19-22 NİSAN

TUR PROGRAMI  :

1.GÜN: (ALAÇATIÇEŞME):

Belirtilen noktalardan misafirlerimizi alıp Pozantı – Ereğli – Konya – Afyon istikametini takip ederek sabah saatlerinde ilk durağımız Çeşme‘ye geliyoruz. Çeşme Müzesi‘ni ziyaret ettikten sonra Alaçatı‘ya geçiyoruz. Rum ve Osmanlı mimarileriyle müthiş ve rengarenk uyumu ile tarihi Alaçatı evleri arasında Ot Festivali şenliklerine katılıyoruz, burada misafirlerimize vereceğimiz serbest zamanımızın ardından konaklama yapacağımız Alaçatıda bulunan otelimize yerleşiyoruz dileyen misafirlerimiz akşam devam eden şenliklerimize katılabilir şehir turu yapabilirler.

2.GÜN: ( ŞİRİNCE-MERYEM ANA-PAMUKKALE)

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Ege’nin en sevimli köylerinden birisi olan Nostalji köyü Şirince’ye geliyoruz. Tabii ki buraya gelmişken misafirlerimiz birbirinden farklı meyve şaraplarını da tadabilecekler daha sonrasında Meryem Ana Evi‘ni ziyaret ediyoruz. Kısa bir yolculukla dünyada eşi benzeri olmayan Pamukkale’ye geliyoruz. Hierapolis Antik Kenti kalıntıları arasında Travertenler‘de vereceğimiz serbest zamanda isteyen misafirlerimiz Roma Havuzu ve Arkeoloji Müzesi‘ni de görebilirler. Serbest zaman bitimiyle siz değerli misafirlerimizle bir sonraki turlarda tekrardan buluşmak ümidiyle Mersin’e doğru yola çıkıyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
Lüks Araçlarla Ulaşım
1 Gece Otel Konaklaması ve otelde alınan sabah kahvaltısı
Zorunlu Seyahat Sigortası
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Sınırsız Güleryüz ve Eğlence

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR
İlk Gün Sabah Kahvaltısı
Öğle Yemekleri ve akşam yemekleri
Ören Yeri Giriş Ücretleri
Tüm Kişisel Harcamalar

NOT :

  • Turlarımızda kişi sayısına göre, 46+1 / 27+1 / 18+1 belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır. Turlara kayıt verirken bunu kabul etmiş sayılırsınız.
  • REHBER, HAVA VE YOL ŞARTLARINA GÖRE PROGRAMDA DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR.
  • KESİN REZERVASYON İCİN 1500TL KAPORA ÖDEMESİ YAPILMAKTADIR.
  • TEK KATILIMLARDA SINGLE ODA FARKI UYGULANMAKTADIR.
  • 2 YETİŞKİN İLE AYNI ODA DA KALMA ŞARTI İLE 0-6 YAŞ COCUK ÜCRETSİZ 07-11 YAŞ COCUK (yarı ücretli )