1 GECE KONAKLAMALI BATI KARADENİZ TURU

TUR FİYATI :

TUR TARİHİ :

HAREKET YERİ & SAATİ : Vipol 20:00 Forum :20:05 Karayolları 20:15 Tarsus Nusret Mayın Gemisi 21:15 Adana Duygu Cafe 21:50

TUR PROGRAMI  

1.GÜN:
Belirlenen noktalardan misafirlerimizi aldıktan sonra molalar eşliğinde Aksaray – Ankara – Bolu istikametini takip ederek sabah saatlerinde Karabük ilçesi Safranbolu‘ya geliyoruz. Kahvaltımızı yaptıktan sonra Safran Lokumlarının tadına bakıyoruz. Hıdırlık Tepesi‘nden yerleşimi fotoğraflıyoruz. Köprülü Mehmet Paşa Camii, Cinci Han ve Kaymakamlar Evi ziyaretleri sonrası Safranbolu’nun küçük bir maketi özelliğinde Yörük Köyü‘ne geçiyor, Sipahioğlu Konağı’nı geziyoruz. Tokatlı Kanyon üzerinde bulunan Cam (Kristal) Teras ziyareti sonrası kısa bir yolculukla Bartın ilçesi Amasra‘ya geliyoruz. Fatih Sultan Mehmet’in yerleşime bakarak ”Lala Lala, Çeşm-i Cihan bu mu ola?” dediği Bakacak Tepesi‘nden yerleşimi fotoğraflıyor, merkezde Ceneviz Kalesi, Kemere Köprüsü‘nü görüyoruz. Vereceğimiz serbest zamanda Ağlayan Ağaç‘ı görebilir, Çekiciler Çarşısı‘nda alışveriş yapabilirsiniz. Amasra’dan ayrılarak Safranbolu’daki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

2.GÜN:

Otelimizden ayrılarak kısa bir yolculukla Bolu‘ya geliyoruz. Merkeze 35 km mesafede bulunan Abant Gölü‘ne geliyoruz. Gölü fotoğraflıyoruz, isteyen misafirlerimiz yöresel alışverişi de yapabilirler. Vaktimizi tamamladıktan sonra Gölcük Gölü‘ne geçiyoruz. Göl kenarında yürüyüş yapabilir, bisiklet kiralayıp tur atabilirsiniz. Burada vereceğimiz serbest zaman bitiminde bir dahaki EKC TRAVEL turlarında görüşmek ümidiyle dönüş yolculuğumuz başlıyor.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
Lüks Araçlarla Ulaşım
1 Gece Safranbolu Çeşmeli Konak YP Konaklama (Otelde 1 Akşam Yemeği + 1 Sabah Kahvaltısı)
Zorunlu Seyahat Sigortası
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Sınırsız Güleryüz ve Eğlence

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR
1. Gün Sabah Kahvaltısı
Öğle Yemekleri
Abant Gölü Milli Park Giriş Ücreti (… TL)
Kristal Cam Teras Giriş Ücreti (… TL)
Gölcük Gölü Milli Parkı Giriş Ücreti (… TL)
Ören Yeri Giriş Ücretleri
Tüm Kişisel Harcamalar

NOT :

  • Turlarımızda kişi sayısına göre, 46+1 / 27+1 / 18+1 belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır. Turlara kayıt verirken bunu kabul etmiş sayılırsınız.
  • REHBER, HAVA VE YOL ŞARTLARINA GÖRE PROGRAMDA DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR.
  • KESİN REZERVASYON İCİN 1500 TL KAPORA ÖDEMESİ YAPILMAKTADIR.
  • TEK KATILIMLARDA SiNGLE ODA FARKI UYGULANMAKTADIR. (700 TL)
  • 2 YETİŞKİN İLE AYNI ODADA KALMA ŞARTI İLE 0-6 YAŞ ÇOCUK ÜCRETSİZ, 07-11 YAŞ COCUK 1500 TL, YETİŞKİN FİYATI AYNIDIR .