1 GECE KONAKLAMALI BATI KARADENİZ TURU

TUR FİYATI :

TUR TARİHİ :

HAREKET YERİ & SAATİ : Vipol 20:00 Forum :20:05 Karayolları 20:15 Tarsus Nusret Mayın Gemisi 21:15 Adana Duygu Cafe 21:50

TUR PROGRAMI  

1.GÜN
Belirlenen noktalardan misafirlerimizi aldıktan sonra molalar eşliğinde Aksaray – Ankara – Bolu istikametini takip ederek sabah saatlerinde Karabük ilçesi Safranbolu‘ya geliyoruz. Kahvaltımızı yaptıktan sonra Safran Lokumlarının tadına bakıyoruz. Hıdırlık Tepesi‘nden yerleşimi fotoğraflıyoruz. Köprülü Mehmet Paşa Camii, Cinci Han ve Kaymakamlar Evi ziyaretleri sonrası Safranbolu’nun küçük bir maketi özelliğinde Yörük Köyü‘ne geçiyor, Sipahioğlu Konağı’nı geziyoruz. Tokatlı Kanyon üzerinde bulunan Cam (Kristal) Teras ziyareti sonrası kısa bir yolculukla Bartın ilçesi Amasra‘ya geliyoruz. Fatih Sultan Mehmet’in yerleşime bakarak ”Lala Lala, Çeşm-i Cihan bu mu ola?” dediği Bakacak Tepesi‘nden yerleşimi fotoğraflıyor, merkezde Ceneviz Kalesi, Kemere Köprüsü‘nü görüyoruz. Vereceğimiz serbest zamanda Ağlayan Ağaç‘ı görebilir, Çekiciler Çarşısı‘nda alışveriş yapabilirsiniz. Amasra’dan ayrılarak Safranbolu’daki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

2.GÜN

Otelimizden ayrılarak kısa bir yolculukla Bolu‘ya geliyoruz. Transfer araçlarımıza buluşarak Yedigöller‘e keyifli bir yolculuk yapıyoruz. Yaklaşık 800 metre rakımda Sazlıgöl, Nazlıgöl, İncegöl, Kurugöl, Deringöl, Büyükgöl ve Seringöl’ü göreceğimiz Yedigöller turunu tamamladıktan sonra merkezde kendi aracımızla buluşuyor ve Gölcük Gölü‘ne geçiyoruz. Burada vereceğimiz serbest zaman bitiminde bir dahaki EKC TRAVEL turlarında görüşmek ümidiyle dönüş yolculuğumuz başlıyor.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
Lüks Araçlarla Ulaşım
1 Gece Safranbolu Çeşmeli Konak YP Konaklama
Zorunlu Seyahat Sigortası
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Sınırsız Güleryüz ve Eğlence

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR
1. Gün Sabah Kahvaltısı
Öğle Yemekleri
Yedigöller Milli Parkı Transfer Ücreti 300 TL
Kristal Cam Teras Giriş Ücreti
Gölcük Gölü Milli Parkı Giriş Ücreti
Ören Yeri Giriş Ücretleri
Tüm Kişisel Harcamalar

NOT :

  • Turlarımızda kişi sayısına göre, 46+1 / 27+1 / 18+1 belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır. Turlara kayıt verirken bunu kabul etmiş sayılırsınız.
  • REHBER, HAVA VE YOL ŞARTLARINA GÖRE PROGRAMDA DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR.
  • KESİN REZERVASYON İCİN 1500 TL KAPORA ÖDEMESİ YAPILMAKTADIR.
  • TEK KATILIMLARDA SiNGLE ODA FARKI UYGULANMAKTADIR.(800 tl )
  • 2 YETİŞKİN İLE AYNI ODADA KALMA ŞARTI İLE 0-6 YAŞ COCUK ÜCRETSİZ 07-11 YAŞ COCUK 2500 TL YETİŞKİN FİYATI AYNIDIR .