3 GECE 4 GÜN KUZEY EGE TURU

TUR TARİHİ :

14-19 HAZİRAN 2024 (KURBAN BAYRAMI ÖZEL)
28 HAZİRAN – 3 TEMMUZ 2024
12-17 TEMMUZ 2024
26-31 TEMMUZ 2024
9-14 AGUSTOS 2024
23-28 AGUSTOS 2024

TUR FİYATI:

TUR HAREKET YERLERİ: Mersin Acenta Önü 17:00 / Tarsus nusret mayın 17:45 / Adana Duygu Cafe 19:00

TUR PROGRAMI

1.GÜN: Pozantı – Ereğli – Konya – Afyon – Uşak – İzmir istikametini takip ederek sabah saatlerinde Balıkesir ilçesi Ayvalık‘a geliyoruz. Kahvaltımızı yaptıktan sonra Cunda Adası‘na geçerek kısa bir serbest zaman veriyoruz. Şeytan Sofrası‘nda manzaranın keyfini çıkararak çayımız kahvemizi yudumluyoruz. Kısa bir yolculukla İzmir ilçesi Bergama’ya geliyor ve teleferikle Bergama Antik Kenti‘ne çıkarak Akropol‘u geziyoruz. Son olarak Eski Foça‘da yapacağımız kısa bir gezinti sonrası İzmir’in Selçuk ilçesinde bulunan otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

2.GÜN: Uyandırma ve kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak Konak Meydanı‘na geliyoruz. Saat Kulesi, Hasan Tahsin Anıtı, Yalı Camii, Tarihi Hükümet Konağı Binası‘nı fotoğraflayarak Kemeraltı Çarşısı‘nda serbest zaman veriyoruz. Kısa bir yolculukla İzmir ilçesi Çeşme‘ye geliyor, Çeşme Müzesi‘ni geziyoruz. Alaçatı‘da vaktimizi değerlendirip Ilıca‘da yüzme molası veriyoruz. Meyve şaraplarıyla meşhur nostalji köyü Şirince gezisinden sonra otelimize dönüş yapıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

3.GÜN: Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak Aydın’ın turistik merkezlerinden Kuşadası‘na geliyoruz. Tam gün sürecek yüzme molalı ve yemekli tekne turumuzu tamamladıktan sonra otelimize dönüş yapıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

4.GÜN: Otelimizden çıkış yaparak Meryem ananın son yıllarını geçirdiğine inanılan Meryem Ana Evi‘nin ziyaret edilmesi sonrası Efes Antik Kenti‘ni geziyoruz. Kısa bir yolculuk sonrası Pamukkale‘ye geliyoruz. Hierapolis Antik Kenti kalıntıları araasında yer alan Travertenler‘de vereceğimiz serbest zaman bitiminde bir dahaki turlarda tekrardan görüşebilmek ümidiyle dönüşe geçiyoruz. Sabah saatlerinde Adana – Mersin’e varış.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER 
3 Gece HB Otel Konaklama
Otelde alınan akşam yemeği & sabah kahvaltısı
Lüks Turizm Araçlarla Ulaşım
Araç içi ikramlar
Zorunlu seyahat sigortası
Profesyonel Rehberlik hizmeti

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR
İlk gün sabah kahvaltısı
Tüm öğle yemekleri ve yanında alınan icecekler
Çeşme Ilıca Plajı ekstra kullanımlar
Özel harcamalar
Bergama Teleferik Ücreti
Kuşadası Tekne Turu
Tüm ören yeri giriş ücretleri
Tüm kişisel harcamalar

NOT :

  • Turlarımızda kişi sayısına göre, 46+1 / 27+1 / 18+1 belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır. Turlara kayıt verirken bunu kabul etmiş sayılırsınız.
  • REHBER HAVA VE YOL ŞARTLARINA GÖRE PROGRAMDA DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR.
  • KESİN REZERVASYON İCİN TL KAPORA ÖDEMESİ YAPILMAKTADIR.
  • TEK KATILIMLARDA SINGLE ODA FARKI UYGULANMAKTADIR.( TL )
  • 2 YETİŞKİN İLE AYNI ODA DA KALMA ŞARTI İLE 0-6 YAŞ COCUK ÜCRETSİZ 07-11 YAŞ COCUK (TL) .