1 GECE 2 GÜN BUTİK EGE TURU

TUR TARİHİ :

HAREKET SAATİ : MERSİN ACENTA ÖNÜ 18:00 / TARSUS NUSRET MAYIN 18:45 / ADANA DUYGU CAFE 19:30

TUR FİYATI :

TUR PROGRAMI 

1.GÜN : (ÇEŞME – ALAÇATI – ŞİRİNCE – KONAK MEYDANI – SAAT KULESİ )

Akşam 18:00 gibi Mersin’den hareket edip Pozantı-Ereğli-Konya-Afyon  istikametini takip ederek turumuzun ilk durağı Çeşme ile başlıyoruz sizlere verilen serbest zamanda çeşme kalesi,çarşısını gezebilir yada sahilinde çay kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz.Hemen sonrasında Rum ve Osmanlı bezemelerinin müthiş ve rengarenk uyumu ile tarihi Alaçatı evleri arasında serbest zamanımızı değerlendiriyoruz. Ardından Ege’nin en sevimli köylerinden birisi olan Şirince’ye geliyoruz.Tabi ki buraya gelmişken misafirlerimiz birbirinden farklı Meyve Şaraplarını da tadabilecekler.Daha sonra Şirince Köyü’nün içini de turladıktan sonra İzmir merkezde bulunan konak meydanı,hasan tahsin anıtı , saat kulesi ve kemeraltı çarşısında serbest zamanımızın ardından otelimize doğru yol alıyoruz.Akşam yemeği otelimizde.

2.GÜN :  ( EFES ANTİK KENTİ – MERYEM ANA EVİ – PAMUKKALE TRAVERTENLERİ )

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası İlk olarak meryem ana evine geliyoruz sizlere verilen serbest zaman sonrasında turumuza Anadolu’nun Roma Döneminden kalmış en büyük Antik kentini görmek için Efes Antik Kentine geçiyoruz. Rehberimiz eşliğinde yaklaşık olarak 2 saat süren bilgilendirmeyle beraber şehir gezimizi sonlandırıyoruz ve ardından dünyada eşi benzeri olmayan Pamukkale’ye doğru yola çıkıyoruz.Pamukkale’ye geldiğimizde Antik Roma Havuzu-Travertenler ve Arkeoloji Müzesini gezmek  için vereceğimiz serbest zaman ardından siz değerli misafirlerimizle bir sonraki turlarda tekrardan buluşmak ümidiyle Mersin’e doğru yola çıkıyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
Lüks araçlarla ulaşım
1 Gece Otel konaklama (otelde akşam yemeği & sabah kahvaltısı)
Zorunlu seyahat sigortası
Profesyonel Rehberlik hizmeti
Sınırsız güleryüz ve eğlence

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR
İlk gün sabah kahvaltısı
Öğle & akşam yemekleri
Ören yeri giriş ücretleri
Tüm kişisel harcamalar

NOT :

  • Turlarımızda kişi sayısına göre, 46+1 / 27+1 / 18+1 belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır. Turlara kayıt verirken bunu kabul etmiş sayılırsınız.
  • REHBER HAVA VE YOL ŞARTLARINA GÖRE PROGRAMDA DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR.
  • KESİN REZERVASYON İCİN 1500 TL KAPORA ÖDEMESİ YAPILMAKTADIR.
  • TEK KATILIMLARDA SINGLE ODA FARKI UYGULANMAKTADIR.( 750 TL )
  • 2 YETİŞKİN İLE AYNI ODA DA KALMA ŞARTI İLE 0-6 YAŞ COCUK ÜCRETSİZ 07-11 YAŞ COCUK 2.200 TL